رو به جلو

درباره ما

اکترو خاورمیانه یک شرکت دارویی متخصص در زمینه تولید داروهای باکیفیت ضد سرطان در خاورمیانه است. این شرکت نتیجه سرمایه‌گذاری مشترک بین اکتوورکو (شرکت دارویی برتر ایرانی) و یک شرکت نامدار بین‌المللی حاضر در 120 کشور است.
اکترو ترکیبی از استانداردهای کیفیت در سطح جهانی و ظرفیت‌های تولید داخل کشور است.

پیاده سازی

تکنولوژی پیشرفته

تکنولوژی روز دنیا و دانش تخصصی بین‌المللی عناصر اصلی در تضمین تولید داروهای ضد سرطان ایمن و موثر هستند.

حس

مسئولیت پذیری

مسئولیت ما از تامین داروهای ضدسرطان فراتر است. ما به پزشکان و بیماران متعهدیم تا بتوانیم با یکدیگر سرطان را شکست دهیم.

روحیه

سختکوشی

برتری میانبر ندارد. سختکوشی و ثبات قدم تنها راه دستیابی به کیفیت است.

ایجاد

اعتماد

اعتماد بنیان روابط است. ما باید برای جلب اعتماد سهامداران خود حداکثر تلاش خود را به کار بگیریم و آینده‌ای روشن را همراه یکدیگر رقم بزنیم.

تاسیسات تولیدی 

ما استانداردهای کیفیت بین‌المللی را در مرکز فرآیند تولیدی خود پیاده کرده‌ایم. کارخانه ما با آخرین تکنولوژی‌های روز ساخته شده است و به دو خط تولید داروی جامد خوراکی و تزریقی مجهز می‌باشد که تحت استانداردهای سختگیرانه GMP قرار دارند. در تمامی مراحل طراحی، ساخت و راه‌اندازی کارخانه، استاندارد OEL4 در نظر گرفته شده است. تاسیسات تولیدی ما در شهرک صنعتی بهارستان واقع شده و با زیربنایی به مساحت 7000 متر مربع ظرفیت تولید 5/1 میلیون ویال، 250 میلیون قرص و 6 میلیون کپسول را دارد. این کارخانه داروسازی برای بازار داخلی و خارجی محصولات ضدسرطانی تولید می‌کند.

استانداردهای کیفیت

کیفیت شاخصه همه فعالیت‌های انجام شده در اکترو است. تمامی عملیات از توسعه محصول تا تولید و عرضه به صورت یکپارچه و منطبق با الزامات رگولاتوری جهانی صورت می‌گیرد.

توسعه تجارت

تیم توسعه تجارت اکترو دانش عمیق در حوزه سرطان داشته و با شرکای بین‌المللی ما همکاری نزدیکی دارند. هدف آنها اضافه کردن آخرین مولکول‌های موثر به مجموعه محصولات اکترو است.